Inovátorská spoločnosť KASFERO

Kasfero projekt 1991 – 2021

Nadnárodná spoločnosť KASFERO NATURMEDIZIN so sídlom v Pezinku sa zaoberá výrobou a distribúciou výživových doplnkov a produktov na prevenciu a ochranu zdravia. Vlastnými receptúrami prinášame unikátne inovácie vo svete homeopatických liekov, výživových doplnkov a zdravotných pomôcok.

Všetky naše receptúry a zároveň aj výrobky z našej ponuky využívajú liečivú silu bylín a sú starostlivo vyrábané s rešpektom k prírode a k ľudskému zdraviu. Naším cieľom je ponúkať zákazníkom prírodnú alternatívu vo forme prevencie a terapie, a týmto spôsobom im umožniť žiť zdravší a kvalitnejší život v súlade s prírodou.

Tím Kasfero sa zaoberá recepturológiou a inováciami homeopatických liekov v oblasti ochorenia štítnej žľazy, výrobou výživových doplnkov a inováciami vo výrobe výživových doplnkov, distribúciou prírodných liečiv, zadávaním skúšania klinických liečiv, výskumom a vývojom v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied, kvantovou medicínou a  diagnostikou.

,,Múdrosť našich predkov, prepojená s novodobými vedeckými poznatkami z oblasti liečby a prevencie zdravia je dnes vnesená a prezentovaná inováciami a výrobkami pod menom Kasfero Naturmedizin.”